Niedziela, 24 października 2021

ul. Lindleya 12, 02-005 Warszawa
tel. 22 622-52-88 fax wew. 35
tel. 22 621-50-08 fax wew. 35
kontakt@parafiaorione.rel.pl

Parafia Rzymskokatolicka Świętego Alojzego Orione

Msze Święte w kościele Dzieciątka Jezus

Niedziela: 7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 18.00
Dni powszednie: 7.00, 8.15, 18.00

Kancelaria parafialna czynna:

Wtorek: 10.00 - 12.00 ks. Tadeusz,

16.00 - 17.30 ks. Proboszcz

Czwartek: 10.00 - 12.00 ks. Tadeusz

16.00 - 17.30 ks. Proboszcz

Sobota: 10.00 - 12.00 ks. Krzysztof

Adoracja Najświętszego Sakramentu:

Poniedziałek - Piątek: godz. 9.00 - 17.45

Intencje

SOBOTA 23 PAŹDZIERNIKA 2021

7.00 1. + Stanisława Bednarek  (greg. 23);

2. + Józef, Justyna, Jadwiga, Marian, Jerzy, Jarosław;

8.15 + Andrzej Klimkowski (greg. 20);

​17.15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00 + Stanisław Borowiecki (greg. 23)

NIEDZIELA 24 PAŹDZIERNIKA 2021 XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 1. + Stanisława Bednarek (greg. 24);

2. + Stanisław Borowiecki (greg. 24);

8.05 GODZINKI KU CZI NMP

8.30 + Tadeusz Krakowiak z okazji imienin, Janina, Józef-Marek, Maciej;

9.35 WYPOMINKI ROCZNE

10.00 + Anna, Jan Niedbała, ich dzieci;

11.35 WYPOMINKI ROCZNE

12.00 1. Imieninowa ks. Łukasza Mikołajczyka;

2. W intencji Parafian, w sposób szczególny polecać będziemy mieszkańców bloku przy ul. Żelaznej 31;

3. + Andrzej Klimkowski (greg. 21);

​17.15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00 + Aleksander Ostałowski (22 rocz. śmierci);

PONIEDZIAŁEK 25 PAŹDZIERNIKA  2021 ROKU 

7.00 1. + Stanisław Borowiecki (greg. 25);

2. W intencji zdrowia i opieki NMP na dażdy dzień dla Elżbiety i Eugeniusza Gawryjołek;

8.15 + Stanisława Bednarek (greg. 25);

​17.15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00  + Andrzej Klimkowski (greg. 22);

Po Mszy św. nabożeństwo do Dzieciątka Jezus

WTOREK 26 PAŹDZIERNIKA  2021 ROKU 

7.00 + Stanisław Borowiecki (greg. 26);

8.15 + Andrzej Klimkowski (greg. 23);

​17.15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00 1. + Stanisława Bednarek (greg. 26);

2. + Bogusława Soliwoda (3 rocz. śmierci);, z rodziny Soliwodów, Zielińskich;

Po Mszy św. Apel Jasnogórski z odczytaniem podziękowań za otrzymane łaski przez ręca Maryi;

ŚRODA 27 PAŹDZIERNIKA 2021

7.00 1. + Stanisław Borowiecki (greg. 27);

2. + Andrzej Klimkowski (greg. 24);

8.15 + Stanisława Bednarek (greg. 27);

​17.15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00 W intencji próśb za wstawiennictwem Matki bozej nieustającej Pomocy;

Po Eucharystii Nowenna przy Ikonie Matki Bożej Nieustającej Pomocy;

CZWARTEK 28 PAŹDZIERNIKA 2021

7.00 1. + Stanisław Borowiecki (greg. 28);

2. + Andrzej Klimkowski (greg. 25);

8.15 W intencji ks. Tadeusza (imieninowa);

​17.15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00 + Stanisława Bednarek (greg. 28);

PIĄTEK 29 PAŹDZIERNIKA 2021 

7.00 + Stanisław Borowiecki (greg. 29);

8.15 1. + Stanisława Bednarek (greg. 29);

2. + Stanisław Suski, zmarli z rodziny Mieczkowskich, Suskich, Piotr Wocial;

10.00 - 12.00 SPOWIEDŹ ŚW.

15.00 GODZINA MIŁOSIERDZIA

17.15 ​NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00 + Andrzej Klimkowski (greg. 26);

SOBOTA 30 PAŹDZIERNIKA 2021

7.00 + Stanisław Borowiecki  (greg. 30);

8.15 1.+ Stanisława Bednarek (greg. 30);

2. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla Mariusza Hyjka;

​17.15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00 + Andrzej Klimkowski (greg. 27);

NIEDZIELA 31 PAŹDZIERNIKA 2021 XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 + Andrzej Klimkowski (greg. 28);

8.05 GODZINKI KU CZI NMP

8.30 O Boże błogosławieństwo dla Łucji z okazji 81 rocz. urodzin oraz całej rodziny;

9.35 WYPOMINKI ROCZNE

10.00 + Roman Wróblewski, zmarli z rodziny Kosowskich, Roman;

11.35 WYPOMINKI ROCZNE

12.00 W intencji Parafian, w sposób szczególny polecać będziemy mieszkańców bloku przy ul. Chmielnej 73 A

​17.15 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00 + Barbara-Zofia, Stanisław Olpińscy, rodzice: Helena, Jan Zaręba;

PONIEDZIAŁEK 1 LISTOPADA 2021 ROKU 

7.00 + Andrzej Klimkowski (greg. 29);

8.30 1. + Katarzyna Bindas (greg. 1);

2. + Zofia, Józef Włodarscy;

10.00 + Marianna, Janusz, Eugeniusz Wysokińscy, Kazimiera, Edward Bojanowscy, Zofia, Leon, Teresa, Mieczysław Radzikowscy;

​17.00 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

18.00  W intencji zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych

WTOREK 2 LISTOPADA  2021 ROKU 

7.00 1. + Katarzyna Bindas (greg. 2);

2. + Andrzej Klimkowski (greg. 30);

8.15 1. + Janina, Tadeusz, Józef-Marek, Maciej Krakowiak, z rodziny Krakowiaków, Kaczanowskich;

2. + Zofia, Józef Włodarscy;

​17.00 WYPOMINKI OKTAWALNE DZIEŃ I

18.00 1. W intencji zmarłych polecanych w wypominkach oktawalnych;

2. + Krystyna, Leszek Frontczak, Janina, Jerzy Patora, Łukasz Potrzebowski, Janina Fronczak;

ŚRODA 3 LISTOPADA 2021

7.00 1. + Natalia, Władysław Gawryjołek;

2. + Janusz Gradowski (9 rocz. śmierci), Małgorzata Gradowska;

8.15 1. + Katarzyna Bindas (greg. 3);

2. + Zofia, Józef Włodarscy;

​17.00 WYPOMINKI OKTAWALNE DZIEŃ II

18.00 1. W intencji zmarłych polecanych w wypominkach oktawalnych;

2. W intencji próśb za wstawiennictwem Matki Bożej nieustającej Pomocy;

Po Eucharystii Nowenna przy Ikonie Matki Bożej Nieustającej Pomocy;

CZWARTEK 4 LISTOPADA 2021

7.00 1. + Stanisław Rudnicki (miesiąc od śmierci);

2. + Jarosław Łynnyk, Olga Pałczyńska;

8.15 1. + Katarzyna Bindas (greg. 4);

2. + Zofia, Józef Włodarscy;

​17.00 WYPOMINKI OKTAWALNE DZIEŃ III

18.00 1. W intencji zmarłych polecanych w wypominkach oktawalnych;

2. + Jacek Adamski (1 rocz. śmierci);

PIĄTEK 5 LISTOPADA 2021 

7.00 1. + Katarzyna Bindas (greg. 5);

2. + z rodziny Gawryjołków;

8.15 1. + Mieczysław Okulski (25 rocz. śmierci), Janina, Waldemar, Jan, Lucyna, Halina;

2. + Zofia, Józef Włodarscy;

10.00 - 12.00 SPOWIEDŹ ŚW.

15.00 GODZINA MIŁOSIERDZIA

17.00 ​WYPOMINKI OKTAWALNE DZIEŃ IV

18.00 W intencji zmarłych polecanych w wypominkach oktawalnych;

SOBOTA 6 LISTOPADA 2021

7.00 + Katarzyna Bindas (greg. 6);

8.15 1.+ Edward, Mieczysława, Mieczysław Dmochowscy, Helena, Jan, Władysław, Bolesław Radeccy;

2. Zofia, Józef Włodarscy;

​17.00 WYPOMINKI OKTAWALNE DZIEŃ V

18.00 1. W intencji zmarłych polecanych w wypominkach oktawalnych;

2. + Anna Krajewska;

NIEDZIELA 7 LISTOPADA 2021 XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 1. Zofia, Józef Włodarscy;

2. + Eugeniusz Bielecki, zmarli z rodziny Bieleckich;

8.05 GODZINKI KU CZI NMP

8.30 W intencji Członków Żywego Różańca;

9.35 WYPOMINKI ROCZNE

10.00 + Katarzyna Bindas (greg. 7);

11.35 WYPOMINKI ROCZNE

12.00 W intencji Parafian, w sposób szczególny polecać będziemy mieszkańców bloku przy ul. Chmielnej 73 B

​17.00 WYPOMINKI OKTAWALNE DZIEŃ VI

18.00 W intencji zmarłych polecanych w wypominkach oktawalnych;

 

Za wszystkie ofiary oraz każdy gest życzliwości

i dobroci składamy serdeczne Bóg zapłać!

Konto bankowe: Ing Bank Śląski BSK S.A. 55 1050 1025 1000 0022 4437 9182